Ebru Yaşar: Hem bayram kutlayacağız, hem yaralarımızı saracağız

Şarkıcı Ebru Yaşar, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından yardım çağrılarına kayıtsız kalmayarak; depremzedeler için 3 TIR hazırlatmıştı. İçinde acil ihtiyaçların olduğu TIR’lar, Kahramanmaraş, Hatay ve Diyarbakır’a gönderilmişti.

“GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ”

Ebru Yaşar, depremzedeler ve Türkiye’nin yaralarını sarmak için birlik ve beraberlik çağrısı da yaptı. Ünlü şarkıcı, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda, “Gün, birlik ve beraberlik günü. Az ya da çok demeden eminim ki herkes üzerine düşeni yapacaktır” demiş ve eklemişti:

Ben de 3 ayrı şehre, Kahramanmaraş, Hatay ve Diyarbakır’a acil ihtiyaçları gönderdim. Tırlarımızdaki malzemeler AFAD’a teslim edilmek üzere yola çıktı. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Kalbimiz kurtarılmayı bekleyen vatandaşlarımızla beraber.

HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Ebru Yaşar, son olarak Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Kıbrıs’ta yer alan bir otelde sevenleriyle buluştu. Başarılı sanatçı, konser alanını dolduran hayranlarına unutulmaz bir bayram akşamı yaşattı.

“YARALARIMIZI BERABER SARACAĞIZ”

Sahnede zerafeti ve eşsiz sesi ile devleşen Yaşar, dinleyicilerine bayram mesajı vermeyi de ihmal etmedi. “Ne mutlu bize, bir bayramı daha beraber karşılıyoruz” diyen ünlü isim, şöyle devam etti:

Çok üzücü ve kırgın günlerden geçtik, geçmeye de devam ediyoruz. Ama yaralarımızı hep beraber saracağız inşallah. Önce depremi yaşadık, sonra Ramazan ayını geçirdik. Biz de arkadaşlarımla beraber uzun süre sonra sahnedeyiz. Hem beraber bayram kutlayacağız, hem de beraber yaralarımızı saracağız.

“DAHA GÜZEL BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE”

“İyi ki sizlerle beraberiz. Daha güzel bayramlarda buluşmak üzere” ifadelerini kullanan şarkıcı, konser sonunda hayranlarının yoğun isteği üzerine sahnede yarım saat fazla kaldı. Ebru Yaşar, konser bitiminde ise dakikalarca ayakta alkışlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir