18 Eylül Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı: 18 Eylül Sayısal Loto Kazandıran Numaralar ve Detaylar

Çılgın Sayısal Loto’nun haftada üç gün düzenlenen çekilişlerinde heyecan dorukta. Büyük ikramiyeyi kazanma umuduyla Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekiliş sonuçlarını sabırsızlıkla bekleyenler var. Ancak, 18 Eylül Pazartesi günü gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto çekilişinin sonuçları merak konusu oldu. Peki, bu çekilişte hangi numaralar talihlileri sevindirdi? İşte bu konuda bilmeniz gereken tüm detaylar…

18 Eylül Pazartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Çılgın Sayısal Loto’da Çarşamba günü çekilişi sona erdi. 21:30’da gerçekleşen çekiliş YouTube üzerinden canlı olarak yayınlandı. 6 bilenin büyük ikramiyeyi kazanma şansı elde edeceği Sayısal Loto’da kazandıran numaralar Milli Piyango resmi web sitesi üzerinden ilan edildi. 18 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları için haberimizde yer alan sonuç sorgulama sayfasını inceleyebilirsiniz.

18 Eylül Pazartesi Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı!

18 Eylül Çılgın Sayısal Loto’da kazandıran numaralar; 39, 40, 42, 45, 50, 55, Joker: 69 ve SüperStar: 15 oldu. 6 bilen çıkmayan çekilişte 125.641.631,06 TL büyük ikramiye bir sonraki Sayısal Loto’ya devretti. 

18 EYLÜL SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

18 Eylül SüperStar Kazanan Kategoriler de aşağıdaki gibi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir