Analist: 2024’te Yükselişe Geçecek En İyi Radar Altı 4 Altcoin!

Kripto analisti Mike Ermolaev’a göre, 2024 için birkaç altcoin yatırım için parlak beklentiler vaat ediyor. Bunlar arasında Aptos (APT), Liquity (LQTY), Render Token (RNDR) ve LeverFi (LEVER) özellikle dikkat çekici olarak öne çıkıyor. Analist, bu altcoin’lerin hem yatırımcıların hem de kripto meraklılarının dikkatini çektiğini belirtiyor.

Aptos (APT): Teknik veriler istikrarlı büyümeyi gösteriyor

Aptos umut verici bir eğilim gösteriyor. 6,53 dolar ile 7,37 dolar arasında işlem görerek bir ayda %17,85 değer kazandı. Teknik analiz, büyüme potansiyeline işaret eden çeşitli göstergelerle birlikte genel olarak nötr ila pozitif bir görünüm ortaya koyuyor. Aptos için Göreceli Güç Endeksi (RSI) 55,87 seviyesinde: Ayrıca, nötr bir piyasa momentumunu gösteriyor. Bununla birlikte, 2,11’deki Awesome Osilatör, fiyatta potansiyel bir yukarı yönlü harekete işaret ediyor. Ayrıca, alım sinyali veriyor.

Hareketli ortalamalar açısından, Aptos çeşitli zaman dilimlerinde güçlü alım sinyalleri gösteriyor. Özellikle, EMA 200 6,84’te ve SMA 200 6,72’de duruyor. Bunlar, kısa ve uzun vadede tutarlı bir yükseliş eğilimini yansıtıyor. Direnç seviyeleri 8,11 dolar ve 9,16 dolar. Destek seviyeleri ise 5,35 dolar ve 3,64 dolar. Bunlar da APT’nin önemli bir dirençle karşılaşmadan önce yukarı yönlü hareket edebileceğini gösteriyor.

Liquity (LQTY): Altcoin için güçlü yükseliş trendi devam ediyor

Liquity (LQTY) kripto para piyasasında karışık bir eğilim sergiliyor. Token fiyatı 1,3359 dolar ile 1,5644 dolar arasında değişiyor. Göreceli Güç Endeksine (RSI) göre, endeks nötr olan 44,89 seviyesinde. Ayrıca, Stokastik %K, Emtia Kanal Endeksi (CCI) ve Ortalama Yön Endeksi (ADI) gibi diğer göstergeler de bu duruşu destekliyor. Başka bir deyişle, LQTY piyasası dengede duruyor.

LQTY için direnç seviyeleri 2,3163 dolar ve 2,9898 dolar. Destek seviyeleri ise 0,9399 dolar ve 0,2370 dolar. Bu rakamlar, Liquity’nin yukarı doğru hareket etmeye çalışması halinde kısa vadede dirençle karşılaşabileceğini ve daha düşük fiyat seviyelerinde bir miktar desteğe sahip olabileceğini gösteriyor. Özellikle, altcoin kısa süre önce önemli yükseliş sinyali olan 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktı. Bu, ayı döngüsünün düşük tepe trend çizgisinin aşılmasından bu yana gerçekleşen ikinci büyük yükseliş oldu.

Osilatörlerden ve hareketli ortalamalardan gelen karışık sinyaller, şu anda belirsiz olan ve hem yukarı hem de aşağı yönlü hareket potansiyeli olan bir piyasaya işaret ediyor. Aynı zamanda, LQTY’nin ciddi bir yukarı yönlü potansiyel ile dibe ulaşmış olabileceği görüşü de var. Her halükarda, bu varlığın değişken doğası akılda tutulmak gerekiyor.

Render Token (RNDR): Daha fazla kazancın yolunu açık

Render Token (RNDR) karışık ama ağırlıklı olarak pozitif bir eğilim gösteriyor. Altcoin 2,43 dolar ile 3,96 dolar arasında işlem görüyor. Göreceli Güç Endeksi nötr olan 65,6794 seviyesinde. Ayrıca, 1,7091’deki Momentum göstergesi ve 0,3200’deki MACD bir miktar yükseliş momentumuna işaret ediyor. Bu göstergeler token için alım sinyali veriyor.

Hareketli ortalamalar açısından, Render Token güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Üstel Hareketli Ortalamalar (EMA) 1,9251’de ve Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) 1,9650’de 200 gün boyunca tutarlı bir yükseliş eğilimini yansıtan satın alma sinyallerini gösteriyor. RNDR’nin 2,8633 dolar ve 3,3449 dolar direnç seviyeleri ile 1,7165 dolar ve 1,0513 dolar destek seviyeleri, önemli bir dirençle karşılaşmadan önce yukarı yönlü hareket için alana sahip olduğunu gösteriyor. RNDR geçtiğimiz günlerde 600 gün içinde ilk kez 3 doların üzerinde bir fiyata ulaştı. Böylece, kayda değer bir kilometre taşına ulaştı. Bu gelişme, RNDR’ye yönelik yatırımcı ilgisi ve piyasa güveninde bir canlanmayı gösteriyor. Böylece, altcoin için potansiyel olarak olumlu bir eğilime işaret ediyor.

LeverFi (LEVER): Altcoin güçlü bir sıçramaya hazırlanıyor

LEVER 0,0012 dolar ile 0,0015 dolar arasında dalgalanıyor. Göreceli Güç Endeksi 42,0873 seviyesinde olup nötr. Ayrıca, güçlü aşırı alım veya aşırı satım koşulları olmaksızın dengeli bir piyasa olduğunu gösteriyor. Bu arada, hem EMA 200 hem de SMA 200 0,0013 dolarda uzun vadede düşüş eğilimine işaret ediyor.

Pivot noktası analizi, direnç seviyelerinin 0,0026 dolar ve 0,0039 dolar, destek seviyelerinin ise 0,0011 dolar ve 0,0008 dolar olduğunu gösteriyor. Bu rakamlar, altcoin fiyatının yukarı doğru hareket etmeye çalışması halinde kısa vadede dirençle karşılaşabileceğini gösteriyor. En iyi senaryoda, LeverFi’nin %400-700 getiri potansiyeli var.

Bu iyimserlik, yerel bir düşüş trendinin kırıldığı ve uzun vadeli bir destek seviyesinin aylardır korunduğu gözlemine dayanıyor. Fiyatın EMA100 ve daha düşük EMA’ların üzerinde olması güçlü bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. Dolayısıyla, LeverFi önemli bir yukarı yönlü hareket için hazır.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir