Dev Borsalarda Bu 10 Altcoin Listeleniyor: İşte Detaylar!

Önde gelen kripto para borsası OKX, Avive’nin (AVIVE) spot ticaret piyasalarına dahil edildiğini duyurdu. Diğer yandan kripto para borsaları BitMart, Bybit ve çok daha fazlası çeşitli altcoin projelerini listeledi. İşte detaylar…

OKX, AVIVE listelemesini duyurdu

Yatırımcılar artık OKX’in ticaret ekosistemine yeni fırsatlar ve çeşitlilik getiren AVIVE tokenleriyle etkileşime geçebilecek. AVIVE mevduat açılışı 14 Aralık 2023, TSİ 16:00 civarında olacak. Ayrıca AVIVE/USDT işlem çiftleri 19 Aralık’tan itibaren erişime açılacak. Para çekme süreci ise 21 Aralık’ta başlayacak.

BitMart ve diğer kripto para borsaları, altcoin listelemelerini duyurdu

Önde gelen kripto para borsalarından INDODAX, Band Protocol’ü (BAND) saat 17:00’ten (TSİ) itibaren BAND/IDR işlem çiftleriyle listeleyecek. Diğer yandan BitMart, aşağıdaki 6 altcoin için listeleme duyurusu yaptı:

  • Sexone (SEX/USDT): TSİ 12:00’de listelendi
  • GoMining Token (GMT/UST ve GMT/USDT): 16:30’da (TSİ) listelenecek.
  • Sundae the Dog (SUNDAE/USDT): Saat 13:00’te (TSİ) listelendi.
  • ArtCoin (AC/USDT): Saat 19:00’da (TSİ) listelenecek.
  • FINSCHIA (FNSA/USDT): Saat 08:00’de (TSİ) listelendi.
  • ENO (ENO/USDT): Saat 18:00’te (TSİ) listelenecek.

Bitrue ve Bybit’ten listelemeler geldi

Öte yandan Bitrue, NEWM (NEWM/USDT) çiftini listesine ekledi. Kripto para borsası Bitrue, saat 11:00’den (TSİ) itibaren NEWM/USDT işlem çiftine NEWM’i dahil etti. Ayrıca kripto para borsası Bybit, Myria’yı (@Myria) listeledi ve işlem çiftleri bugün sabah saatlerinden beri mevcut.

Borsa listelemeleri altcoin projeleri için neden önemli?

Borsa listeleri, çeşitli zorlayıcı nedenlerden dolayı kripto para birimi alanında büyük öneme sahiptir. İlk olarak, bir kripto para biriminin likiditesine önemli ölçüde katkıda bulunurlar. Saygın borsalarda listelenerek, bir kripto para birimi daha geniş bir potansiyel alıcı ve satıcı havuzuna erişim kazanarak daha likit ve sağlam bir piyasayı teşvik eder. Dahası, borsa listelemeleri pazarda yer almak için çok önemli bir yol sunuyor. Köklü borsalarda öne çıkan kripto para birimleri, daha geniş bir yatırımcı kitlesi için daha görünür hale geliyor. Bu artan görünürlük, yeni yatırımcıları çekebilir ve kripto para biriminin büyümesini ve benimsenmesini hızlandırabilir.

Güvenilirlik ve güven, kripto para piyasasında çok önemli unsurlardır ve borsa listeleri bunların oluşturulmasında çok önemli bir rol oynar. Saygın borsalar genellikle bir kripto para birimini listelemeden önce kapsamlı bir durum tespiti yaparak yatırımcılara güven aşılar ve projenin meşruluğunun sinyalini verir. Borsa listelemeleri aynı zamanda fiyat keşfini de kolaylaştırır. Bir kripto para biriminin birden fazla borsada bulunması, onun adil piyasa değerinin daha doğru bir şekilde belirlenmesine olanak tanır. Bu şeffaflık hem yatırımcılara hem de bilinçli kararlar almak isteyen yatırımcılara fayda sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir