Pınar Deniz’in Görümcesi Nilüfer Yıldırım’la Romantik Pozları Görenleri Kıskançlıktan Çatlattı

Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında. Gerek oyunculuğu, gerekse özel hayatıyla sık sık magazin gündemindeki yerini alan Deniz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımla dikkatleri yine üstüne çekti. Sevgilisi Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım’la pozları herkes tarafından çok beğenildi.

Son yılların en çok aranan ve beğenilen oyuncularından biri de Pınar Deniz.

Vatanım Sensin dizisi ile başlayan serüveni, beraberinde pek çok kapıyı açtı bildiğiniz gibi. Fakat Pınar Deniz’in bu denli hayranlık uyandıran esas rolü Yargı’da canlandırdığı Ceylin oldu.

Geçtiğimiz sezonlar bir yana dursun, yeni sezonda resmen ciğerimizi söken bir oyunculukla her bölüm en az 3 kere gözlerimizi dolduran Pınar Deniz, adeta oynamıyor yaşıyor.

Kendisini romantik komedide izlemeyi de sevsek de, ne denli başarılı bir dram oyuncusu olduğunu bize her pazar akşamı yayınlanan Yargı dizisinde tekrar tekrar kanıtlıyor.

Yargı’nın yeni sezonunda kızını kaybetmiş bir anneyi canlandıran Pınar Deniz, oyunculuğuyla bize gerçeklik algımızı sorgulatıyor desek yeridir.

İzleyenler bilir, Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin senaryosu hepimizi mahvediyor. Kızı Mercan’ı kaybeden Ceylin ve Ilgaz’ın yaşadıkları büyük yıkımı yakından takip ediyoruz tabii ki.

Dizi ve oyunculuğu hakkında konuşulması bir yana dursun, elbette güzeller güzeli oyuncunun özel hayatı da sık sık gündemde yerini alıyor.

Bir yılı aşkındır dolu dizgin bir aşkın içine düşen meslektaşlar Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, ilişkilerini herkese inat yaşamaya devam ediyor.

Herkese inat dediğimize bakmayın, kimse karşı değil elbette bu çifte. Fakat magazinde sık sık çıkan ayrılık haberleri keyiflerini kaçırıyor.

Bu duruma bir dönem en son dayanamayarak tepki vermiştiler hatta. Ondan sonra böyle iddialar görmedik. İkili de bununla birlikte sosyal medyada bizimle sık sık mutlu anlarını paylaşmaya devam etti.

Hatta Ağustos ayında Pınar Deniz’in yaptığı bir paylaşımla çiftin evlilik kararı aldığını düşünmeye başlamıştı.

Gönderilerinde Pınar Deniz’in mutluluktan ağladığı anlar, parmağındaki yüzük detayı derken bu güzel giden ilişkinin sonunun nikah masasına varacağı zaten belliydi.

Tabii Pınar Deniz’in, Kaan Yıldırım’ın ailesinin içine girdiğini ve çok da iyi anlaşmaya başladıklarını da yine sosyal medya üzerinden görmüştük.

Tüm aileyle arası çok iyi olduğu söylenen Pınar Deniz’in, özellikle görümcesi Nilüfer Yıldırım’la çok sıkı fıkı olduğunu bu paylaşımla anlamıştık! Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım ve annesi, Pınar Deniz’i sosyal medyadan takip etmeye başlamıştı.

Çok iyi anlaştığını bildiğimiz ikili bir de Paris kaçamağı yapmış birlikte!

Gelin-görümce bir olup Kaan Yıldırım’ı satmış anlayacağınız. ?

Pozları da o kadar tatlı, o kadar güzel ki! Maşallah demeden geçmiyoruz hiçbirimiz.

Bu tatlı fotoğrafları Nilüfer Yıldırım kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Pınar Deniz de hikayeler kısmında alıntıladı elbette.

Birbirleriyle bu kadar iyi anlaşıyor olmaları hayranlarını çok mutlu ediyor elbette.

Allah bozmasın!

Fotoğrafları gören herkes birbirinden güzel yorumlar yaptı tabii ki.

Bu devirde böyle görümce bulmak zor! ❤️?

Maşallah demeden geçmeyelim. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir