Kayseri Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisleri’nde düzenlenecek olan 2023 Hasan Sarol Sezonu Atlı Cirit 1. Lig D Grubu Müsabakaları, 10-12 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Uşak ve Erzurum Bölgesi sporcularının mücadele edeceği müsabakalar, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından ücretsiz olarak izlenebilecek. Etkinlik, 10.00-16.00 saatleri arasında iki gün boyunca devam edecek.